Skyn Original .Jakbyś nie miał nic na sobie! - 3 sztuki.
| Producent: | SKYN |
| Kod: | SKYN-ORIGINAL-3 |
| EAN: | 5011831081651 |
| Średnia ocena: |
|
| Dostępność: | Wysyłka w 24h |
| Czas realizacji: | 1 dzień roboczy |
| Koszt dostawy: | od 10,00zł - zobacz wszystkie |
| Salon firmowy: | Dostępny. Sex Shop Kraków Dietla 73 |
-
Opis produktu
SKYN® to rewolucyjne prezerwatywy wyprodukowane z naukowo opracowanego materiału o nazwie poliizopren. Ponieważ poliizopren nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego, prezerwatywy SKYN® są bardziej miękkie i naturalne w dotyku. Zapewniają przez to doznania zupełnie inne od tych, które znaliśmy do tej pory.
Klinicznie udowodniono, że prezerwatywy SKYN® potęgują doznania i dają odczucie, jakby nie mieć nic na sobie.
Warto je wypróbować!
SKYN® Original:
- Rewolucyjna prezerwatywa premium z poliizoprenu.
- Doskonałe połączenie wytrzymałości najlepszego lateksu z delikatnością ultracienkiej prezerwatywy.
- Szerokość: 53 mm.
Opakowanie zawiera 3 sztuki.Specyfikacja
GPSR:Nazwa firmy: Elavia sp. k.
tel.: +48 791 712 450 -
Opinie
-
Fajnie ;] szkoda tylko ze cena tutaj jest 3 razy wyższa niż chociażby w aptece. Polecam gumki nie polecam sklepu.
-
Przed chwilą sprawdziłam - świetne! (choć smakują nieciekawie :P)
-
ja to jestem w szoku, rewelacja, zawsze się piep....łem z tymi zwykłymi durexami, a ten produkt mega, zobaczcie sami, to wersja limitowana wiec zniknie z rynku Polskiego za jakis czas, one sa np w Anglii i Francji cąły czss w sprzedaży u nas wiocha sie nie opłaca i tak kazdy kupi zwykle jak najtansze.
-
W sumie dobre...!!!
-
To będzie hit. Po prostu ich nie czuć. Polecam wszystkim.
-
są superrrrrrrrrr
-
rozwiązanie dla nie lubiących gumek. Niewyczuwalne, rewelacja!
-
mi sie wcale nie podobaja kiepskie są były lepsze tej firmy
-
Mialem przyjemnosc testowac i powiem ze sa swietne!
-
Nie czujesz, że używasz:)
-
super cienkie,a co za tym sie kryje sa rewelacyjne takie moge uzywac i polecam wyprobowac
-
Na poczatku jakos bylem sceptyczny do tego produktu.. jak wogole do prezerwatyw..nie potrafie sie do nich przyzwyczaic. ale o dziwo w tych jest wszystko ok:p te opinietutaj o tych prezerwatywach to wygladaja troche jak zachwalanie produktow w telezakupach:).. ale o unimil sky jestem pewny ze sa prawdziwe bo sam probowalem i spelniaja swoja role:) POLECAM!!
-
jest super nic nie czuć że się ma
-
rewelacja są a jakby ich nie było!
-
Coś pięknego. Lepiej już chyba nie może być. 100% satysfakcji i wielki krok naprzód dla ludzkości :D.
-
po założeniu sprawdzasz 2 razy , ciągle masz wrażenie że o czymś zapomniałeś :P
-
rewolucja!
-
Rewelacja, nareszcie!
-
idealne :):):):):):)
-
Słuchajcie!! Rewelacja;););) Na samym początku byłam zaskoczona... i nie wierzyłam w lid na opakowaniu;) Jednak szybko zmieniłam zdanie. Okazały się super;)... można omijać teraz męskie powiedzenie --- "sex z prezerwatywą, to tak jak chleb w worku".... jednak nie, dzięki prezerwatywą SKYN nie poczujecie nic... ja również zachęcam do wypróbowania, ponieważ gwarantuje Wam, że będziecie zadowoleni;) "JAKBYS NIE MIAŁ NIC NA SOBIE" święte słowa:D
-
jak dla mnie jak kazde inne... moze tochę, ale niewiele.
-
Jak dla mnie jest to najlepsza prezerwatywa jakiej do tej pory używałem.
-
Ja próbowałam. Są dość cienkie, prawie jak bez.. Mój partner czasem sobie popatrzył czy jeszcze ja ma, bo prawie dla niego nie wyczuwalna
-
jeszcze nie miałam okazji przetestować, ale jak tylko przyjedzie mój mąż to będzie testowanie przez 24 godzi. :)
-
jak Durex to avanti ULTIMA, a jak Unimil to SKYN:)
-
to cos dla mnie,niby nie potrzebuje ale spróbuje:)
-
poliizopren z którego są wykonane jest mega cienki, przepuszcza ciepło i nie ma zapachu:) prawie nie czuć, jeśli już gumki to polecam tylko takie, jest MEGA różnica.
Polecam także tym którzy chcą w a jakby bez :) -
Zdecydowanie polecam wszystkim którzy chcą być bezpieczni i pewni w intymnych sytuacjach, są bardzo bezpieczne i komfortowe, świetnie się dopasowują, są mało uciążliwe a nawet można o nich zapomnieć co daje dużo frajdy, zdecydowanie polecam każdemu.
-
Spośród prezerwatyw, które do tej pory stosował mogę śmiało stwierdzić że te są na prawdę bardzo dobre. Jestem z nich w 100% zadowolony i myślę że Ciebie również zadowolą. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Te kondomy są bardzo fajne.
-
Ogólnie rzecz biorąc, to jestem przeciw antykoncepcji. Jednak, jeśli to ma mnie uchronić przed 'wpadką', chętnie skorzystam z tego produktu. Czasami jest ochota, lecz nie chce się mieć (jeszcze) dziecka. To nic, tylko korzystać. A jak wiadomo, lepiej korzystać z renomowanych produktów, niż tanich. Gorąco polecam zakup.
-
SKYN to bardzo dobre prezerwatywy znanego i cenionego producenta.Nie ześlizgują się w trakcie stosunku, są bardzo wytrzymałe. Wykonane są z cieniutkiego materiału i są komfortowe dla kobiet i dla mężczyzn.Polecam!
-
Daje poczucie komfortu i nie ogranicza doznań. Jestem bardzo zadowolony. Nie daje poczucia swędzenia i sztuczności. Opakowanie z 3 sztukami wystarcza dokładnie na 3 razy. Nie trzeba się martwić, że coś pójdzie nie tak jak trzeba. Polecam.
Dodaj opinię i zgarnij rabat.
-
